Inwestycja w laser Lightsheer Desire

lightsheer desire

Każda kosmetyczka musi nie tylko uczestniczyć w wielu kursach i szkoleniach z najnowszych technik dbania o twarz i ciało, czy też być na bieżąco z prasą branżową. Musi także inwestować w swój salon kosmetyczny, posiadać nowoczesne sprzęty, dzięki którym będzie mogła wykonywać wiele zabiegów.

Depilacja nowoczesnym laserem

lightsheer desireObecnie poza zabiegami odmładzającymi, wyszczuplającymi, czy oczyszczającymi bardzo popularna stała się depilacja laserowa. Laser jest w kosmetologii szeroko stosowany. Odpowiednio dobrany laser usunie nawet głębokie blizny, przebarwienia, czy rozstępy. Sprawdza się także w zabiegach anti-aging. Jednak laser Lightsheer Desire działaj nieco inaczej. Wnika on głęboko w mieszek włosowy i go ,,dezaktywuje”. Przez to najpierw włoski odrastają cieńsze i słabsze, by w konsekwencji przestać odrastać w ogóle. Każda kobieta chętnie zapomniałaby o depilacji i cieszyła się idealnie gładką skórą. Nic więc dziwnego, że każda kosmetyczka obecnie inwestuje w lasery Lightsheer. Co trzeba wiedzieć o samym urządzeniu? Obecnie prawie każda hurtownia oferująca lasery organizuje także szkolenia z jego użytkowania, choć jest ono banalnie proste. Laser wyposażony jest w wymienne głowice o różnej wielkości.

lightsheer desireDzięki temu można większą głowicą depilować nogi, co przyspiesza ten proces, a mniejszą głowicą depilować wąsik, bo tu potrzebna jest precyzja. Ustawia się również ,,moc” lasera. Jest ona zależna od rodzaju włosków oraz ich barwy. To kosmetyczka powinna wiedzieć jak ustawić laser pod konkretną klientkę, tak by skutecznie usunąć wszystkie włoski. Warto zaznaczyć, że laser ma ograniczoną żywotność. Ilość impulsów jakie może dać laser w końcu się wyczerpie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest regeneracja głowic, oferowana przez profesjonalne firmy, dzięki czemu zaoszczędzi się na kupnie nowego urządzenia. Warto również kupić laser od firmy, która oferuje kalibrację głowic i samego urządzenia, co także wpływa na skuteczność depilacji przeprowadzanej za jego pomocą. Kalibracja może być wykonywana zarówno przed rozpoczęciem pracy z laserem, jak i wtedy kiedy był on już intensywnie użytkowany w salonie kosmetycznym.

Zakup lasera Lightsheer powinien zostać rozważony przez każdą profesjonalną kosmetyczkę, ponieważ to urządzenie bardzo nowoczesne, a ponadto każda klientka na pewno będzie zachwycona możliwością wykonania permanentnej depilacji w swoim ulubionym salonie. Kupno lasera to wydatek, jaki na pewno się wróci, a sam sprzęt jest niezawodny i można go regenerować, dzięki czemu można go używać przez wiele lat.