Jak i kiedy używać suszu konopnego?

susz konopny

Stres w pracy, życie w ciągłym biegu, a także obecna pandemia przyczyniają się do pogorszenia się stanu psychicznego wielu osób. Ciągłe napięcie, podenerwowanie, trudności z zasypianiem, czy uciszenie gonitwy myśli jest bardzo trudne. Są na to różne sposoby. Można medytować, uprawiać sport, próbować ćwiczeń oddechowych, czy też przyjmować leki uspokajające.

Susz do waporyzatorów

susz konopnyJednak te metody mają wiele wad. Na przykład by odczuć skutki medytowania trzeba zajmować się tym codziennie. Leki często mają wiele skutków ubocznych. Dlatego też warto sięgać po naturalne i bezpieczne rozwiązania takie jak sprawdzony susz konopny. Suszone liście konopi siewnej można zwinąć w jointa lub używać do waporyzacji w specjalnych urządzeniach. Susz jest podgrzewany, by można było się inhalować powstałym dymem. Palenie suszu przypomina palenie papierosów, jednak nie jest szkodliwe, a wręcz przeciwnie. Ma wiele pozytywnych właściwości. Susz konopny zawiera małe dawki CBD, czyli kannabidiolu. To środek który działa uspokajająco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Jest polecany dla osób z depresją, nerwicą, a także cierpiących na bezsenność.

susz konopnyWarto zaznaczyć, że dobroczynne działąnie suszu odczuć można od razu. Uspokojenie się, wyciszenie zostanie szybko osiągnięte, przy regularnym stosowaniu obawy lękowe, czy depresyjne będą zanikać. Susz można stosować okazjonalnie, jak i codziennie. Nie trzeba od razu wypalać całego jointa, czy wszystkiego co znajduje się w wapory zatorze. Można je sobie dzielić na dawki, dzięki czemu całość wystarczy na dłużej. Warto wiedzieć, że susz konopny nie otumania, nie powoduje nadmiernej senności, czy zmęczenia, jak to ma miejsce w przypadku stosowania leków uspokajających i antydepresantów. Susz nie ma skutków ubocznych, nawet jeśli jest stosowany codziennie bez przerwy. W dodatku ma on różne smaki i aromaty. Do wyboru są susze o aromatach cytrusowych, owocowych, słodkich, drzewnych, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Smaczny aromat sprawia, że inhalacja suszem staje się przyjemniejsza. Susz konopny można kupować najlepiej w sklepach internetowych. Dostępne są opakowania o wielkości jednego lub dwóch gramów suszu, można też kupić gotowe, zwinięte skręty pojedynczo lub w zestawie.

Dobry sklep online powinien oferować też młynki do rozdrabiania suszu, pojemniki do jego przechowywania, bibułki do skrętów, czy waporyzatory stacjonarne i przenośne. Dzięki temu w jednym miejscu można kupić wszystko co potrzeba do cieszenia się wysokiej jakości naturalnym suszem konopnym.