Koktajl odżywczy zamiast posiłku

koktajl odżywczy

Badania wykazują, że coraz więcej osób cierpi na nadwagę i otyłość. Jest to spowodowane przede wszystkim złą dietą oraz siedzącym trybem życia, choć oczywiście także czynniki genetyczne, czy przyjmowanie niektórych leków np. sterydów może przyczyniać się do zwiększenia masy ciała. Wiele osób na własną rękę stara się odchudzać. Zaczynają ćwiczyć w domu czy na siłowni, ale szybko tracą zapał, narzekają na zakwasy i brak natychmiastowych efektów.

Koktajle w różnych smakach

koktajl odżywczy Z dietą jest podobnie. Przez jakiś czas się jej trzymają, tracą na wadze, a potem wracają do starych nawyków i pojawia się efekt jojo. Szczególnie problematyczne jest dla wielu osób zrezygnowanie z podjadania między posiłkami oraz ze słodyczy. Polecane jako zamienniki nasiona, orzechy, czy owoce nie każdemu smakują, poza tym często są mało pożywne i w efekcie je się ich tak dużo, że liczba kalorii nie jest mniejsza niż podczas jedzenia wafelka. Dlatego też warto zainteresować się rozwiązaniami oferowanymi przez markę Herbalife – koktajl odżywczy truskawkowy, czekoladowy, czy ciasteczkowy na pewno posmakuje wielu osobom. Koktajle mają właśnie często smaki owocowe, słodkie, albo też takie smaki jak wanilia czy czekolada z miętą, znane z różnych słodyczy. W ten sposób nie rezygnuje się ze smacznej przekąski i łatwiej jest przetrwać bez batonika.

koktajl odżywczy Taki koktajl zwykle rozrabia się z mlekiem, wodą lub sokiem, zależy od sugestii producenta lub od osobistych preferencji. Koktajl w proszku wsypuje się do szklanki, zalewa płynem, miesza i od razu można go wypić. Koktajl jest bardzo pożywny, w związku z tym idealnie nadaje się jako zamiennik drugiego śniadania czy podwieczorku, sprawdzi się także na śniadanie. Wielkość smaków sprawia, że picie koktajli nam nie zbrzydnie. Herbalife oferuje nie tylko standardowe koktajle, ale także te bez soi, czy glutenu, odpowiednie dla alergików. Warto zaznaczyć, że koktajle Herbalife to nie tylko puste kalorie. Zawierają one mnóstwo składników odżywczych, witamin i mikroelementów. Są zatem nie tylko smaczne i pożywne, ale i zdrowe. Zawierają też mniej cukrów i tłuszczy niż chipsy, czy batoniki, zatem wspomogą proces odchudzania.

Podsumowując, odżywcze koktajle oferowane przez markę Herbalife to odpowiednie produkty dla osób na diecie, które chcą przestać podjadać słodycze, szukają czegoś smacznego, a jednocześnie boją się o niedobory witamin i innych składników odżywczych. Koktajle nie kosztują dużo, a są bardzo wydajne, więc jedno opakowanie starcza na długi czas. to doskonała inwestycja dla osób odchudzających się.