Kosmetyki w ofercie firmy Sylveco

sylveco kosmetyki

Kosmetyki naturalne są obecnie jednymi z najchętniej wybieranych. Coraz większe grono konsumentów docenia je za skład, pełen substancji aktywnych, zamiast zwykłych zapychaczy, takich jak na przykład parafina. Naturalne kosmetyki dedykowane są dla różnych typów skóry: suchej, mieszanej i tłustej, a także takich problemów jak trądzik czy pękające naczynka.

Naturalne kosmetyki Sylveco

sylveco kosmetyki	W ostatnich latach na polskim rynku pojawiło się wiele marek, które takie kosmetyki produkują, jedną z nich jest firma Sylveco. Sylveco powstało na początku lat dziewięćdziesiątych, ale największe uznanie zdobyło w trakcie ostatniej dekady. Nazwa firmy wywodzi się od połączenia słów „silva” (co po łacinie oznacza las) oraz „ekologia”. Te dwa słowa doskonale oddają skład pierwszych kosmetyków Sylveco, w tym słynnego kremu brzozowego, w którym znajduje się ekstrakt z kory brzozy, czyli betulina. Wraz z rozwojem firmy, do produkcji kosmetyków zaczęsto stosować inne surowce roślinne, takie jak np. olej z rokitnika, olej z pestek malin, wyciąg z kory wierzby, olej winogronowy, skwalan… Lista naturalnych produktów jest bardzo długa, podobnie jak lista kosmetyków, produkowana pod szyldem Sylveco, przeznaczonych dla osób, które posiadają cerę wrażliwą.

sylveco kosmetyki	„Sylveco” to flagowa linia produktów marki, ale wypuściła ona na rynek też inne serie: „Vianek”, w której kosmetyki przeznaczone są do bardzo konkretnych problemów skórnych; „Aloesove”, opartą na wyciągu z aloesu, „Rosadia”, w której znajdziemy olej i hydrolat z róży damasceńskiej. Jest też seria „Duetus”, jedyna opisywana jako unisex, antysmogowa, detoksykująca, a także „Biolaven”, w których to kosmetykach znajdziemy m.in. olej z winogron, świetny dla potrzeb cery suchej, dojrzałej, zmęczonej. Nie mogło również zabraknąć kosmetyków dla dzieci, bardzo delikatnych, hipoalergicznych. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, nie jest niczym dziwnym, jak duże uznanie zdobyła marka Sylveco – kosmetyki przez nią produkowane trafiają idealnie w potrzeby konsumentów, zarówno jeśli chodzi o działanie, jak i ich koszt. Obecnie bez problemu kupimy je nie tylko w sieci, ale też w wielu aptekach i drogeriach.

Osoby, które pragną przetestować na swoje skórze kosmetyki Sylveco, z pewnością ucieszy wiadomość, że firma do każdego zamówienia ze swojej strony internetowej dodaje próbki wielu kremów, które wystarczą na kilka użyć. Dzięki temu można przekonać się, czy są one dla nas odpowiednio nawilżające, czy codzienny makijaż dobrze się na nich trzyma. Na tej podstawie łatwiej jest wybrać większe opakowanie kosmetyku.