Kupno kolczyków w różnym stylu

srebrne kolczyki z cyrkoniami

Podjęcie decyzji co do wyboru odpowiedniej biżuterii, nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje. Muszą być one stosowne zarówno do okazji, jak i do stroju. Każda kobieta ma też inny gust, chociażby co do długości preferowanej biżuterii czy sposobów jej mocowania. Są panie, które np. decydują się tylko i wyłącznie na biżuterię w przyciągających kolorach takich jak głęboki turkus czy intensywna czerwień.

Długie, wiszące kolczyki

srebrne kolczyki z cyrkoniamiJednak wśród kobiet z pewnością znajdą się także miłośniczki bardziej stonowanych i mniej rzucających się w oczy ozdób. Podobnie jak z system mocującym, który może być bardzo zróżnicowany. Jednym z najwygodniejszych rozwiązań jest sposób przymocowania do ucha na wkrętki. Sztyft zamyka się za pomocą specjalnej zatyczki, która może być np. wykonana z silikonu medycznego lub posrebrzana. Często stosuje się takie wersje tuż po przekuciu uszu, bo są one najwygodniejsze. Niektóre modele są zamykane na bigle, które wystarczy lekko nacisnąć palcem, aby zatrzasnęły się na uchu. Wśród dostępnych rozwiązań są także zatrzaski angielskie. Są dość duże i nie będą pasowały do kobiet, które posiadają niewielką twarz. Mogą sprawić, że uszy będą wyglądać niezbyt proporcjonalnie, dlatego nie każda z pań może je nosić. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest zastosowanie bigla otwartego, który nie posiada żadnej części mocującej nakładanej na ucho.

srebrne kolczyki z cyrkoniamiTaka opcja nie należy do najstabilniejszych i z pewnością nie jest polecana na czas ćwiczeń fizycznych, jednak wiele kobiet posiada takie modele. Sprawdzą się one w szczególności, jeśli są to długie, srebrne kolczyki z cyrkoniami czy innym kamieniem. Będą one prezentować się w szczególności dobrze u pań, które posiadają lekko zaokrągloną twarz. Dzięki noszeniu takiej biżuterii można ją optycznie wysmuklić. Pozwoli to na odwrócenie uwagi od mankamentów, przy jednoczesnym podkreśleniu atutów urody. Można je założyć na wiele okazji. Mieniące się ozdoby będą idealnym uzupełnieniem dla wieczorowych kreacji takich jak zwiewne suknie. Choć na imprezę w gronie znajomych mogą być zbyt strojne, to jednak na biznesowe coctail party będą już pasowały. Wszystko zależy od tego, z jakimi ubraniami chce się je zestawić.

Jednak warto mieć na uwadze to, że srebrna biżuteria jest uważana za jedną z najbardziej uniwersalnych. Kobieta w każdym wieku wygląda w niej elegancko. Z uwagi na różnorodność modeli, można je nosić na niemalże wszystkie okazje. Krótsze będą wygodne i pasujące do stylizacji codziennych. Natomiast modele dłuższe będą idealnym dodatkiem na okazje bardziej oficjalne takie jak studniówki czy śluby.