Marka dla fanów hip hopu

bor

Subkultura rapu rozwija się coraz bardziej spowodowane to jest wzrostem zainteresowania muzyką hip – hopową. Dziś branża muzyczna to również jest bardzo rozwinięte, a sami artyści nie zarabiają tylko dzięki tantiemom ze sprzedaży płyt czy procentowi ze sprzedanych biletów. Obecnie branża muzyczna przeżywa ogromny rozkwit biznesowy.

Marka BOR w internecie

bor Fani chcą również ubierać się jak ich muzyczni idole. Wzrost zainteresowania modą dał możliwość marką masowe produkcje ubrań, dla fanów rapu. W ostatnich latach wśród fanów muzyki hip-hopowej stała się marka bor – sklep, w którym dostępne są produkty marki posiada bardzo szeroką ofertę w której każdy fan rapu znajdzie coś dla siebie. BOR, czyli Biuro Ochrony Rapu jest to firma założona przez jedno z najlepszych poznańskich raperów. Swoją nazwie wzięła od tytułu płyty wydanej w 2007 roku. Ubrania tej marki charakteryzują się niezwykłym designem oraz ciekawą kolorystyką. W skład kolekcji wchodzą koszulki z krótkim rękawkiem, bluzy, spodnie oraz krótkie spodenki. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnej bawełny dzięki czemu idealnie przepuszczają powietrze. Efektem tego jest wysoki komfort noszenia. Logo marki umiejscowione jest zawsze w widocznym miejscu czemu inni fani mody hip hopwej bez problemu będą w stanie rozpoznać markę ubrań. To właśnie dzięki rozpoznawalnemu logi ubrania marki BOR cieszą się ogromną popularnością wśród fanów codziennej odzieży ulicznej.

bor Na szczególną uwagę zasługują tutaj nici, które wykorzystywane są do obszycia materiału. Są one bardzo wytrzymałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju rozerwania. Ważnym elementem bluz są ściągacze na mankietach oraz na dole. Dzięki nim założona odzież nie rozciąga, tylko idealnie przylega do ciała. Efektem tego jest znacznie ładniejsza sylwetka. Ubrani owiej marki nadają się idealnie do każdej stylizacji i łączone są z innymi ubraniami wykorzystywanymi na co dzień. Tradycyjna czarna bluza z białym logo bardzo często stylizowana jest z normalnymi jeansami oraz trampkami. Podsumowując marka Biuro Ochrony Rapu produkuje ubrania wykorzystywane na co dzień głównie przez fanów rapu albi mody streetwerowej. Ogromny wybór kolorystyczny wszystkich ubrań sprawia, że każdy znajdzie zestawienie idealnie spełniające jego wymagania.

Odzież zaleca się kupować tylko w sprawdzonych licencjonowanych sklepach. Dzięki temu będziemy mieli pewność autentyczności kupionego produktu. Ceny są zależne od rodzaju odzieży oraz materiałów, jakie zostały wykorzystane do ich końcowego wyprodukowania.