Srebrne kolczyki na co dzień

srebrne kolczyki z cyrkoniami

Dla kobiet, które lubią łączyć elegancję z odrobiną ekstrawagancji, idealne będą kolczyki z błyszczącymi elementami. Jeśli zależy nam na tańszych rozwiązaniach, które wciąż pięknie się prezentują wybierzmy srebrne kolczyki ozdobione delikatnymi cyrkoniami. Srebro odpowiedniej próby jest trwałe i długowieczne, a cyrkonie przyjemnie odbijają światło i stanowią element przyciągający wzrok.

Kolczyki trwałe i efektowne

srebrne kolczyki z cyrkoniamiSrebrne kolczyki są uniwersalne i pasują do wszystkiego. W zależności od tego, na jaki wzór się zdecydujemy, możemy nosić je w pracy lub na ekskluzywnym przyjęciu. Pasują do prostych bluzek, a także balowych sukienek. Są dodatkiem na luźne spotkanie na poranną kawę lub romantyczną, wieczorną randkę. Nie musimy przepłacać, by zaopatrzyć się w tak piękną ozdobę. Tanie kolczyki srebrne z cyrkoniami mogą być trwałe i efektowne. Samo srebro jest stosunkowo tanim kruszcem, nawet te najwyższej próby. Cechuje się większą odpornością na powstawanie przebarwień i większą trwałością na odkształcenia niż większość metali. Dodatkowo nie każde srebrne kolczyki muszą być tego samego koloru. Dzięki oksydowaniu i polerowaniu może nabrać ciemnego, nawet czarnego koloru, lub niebieskich i fioletowych refleksów. Również cyrkonie nie muszą być bezbarwne, choć takie najlepiej imitują diamenty.

srebrne kolczyki z cyrkoniamiDodawanie do nich w procesie produkcji specjalnych mieszanek sprawia, że mogą przybrać wiele kolorów. Im bardziej kolorowe, tym mocniej będą przyciągać wzrok. Tanie kolczyki srebrne z cyrkoniami potrafią wyglądać równie piękne, jak te z białego złota, ozdobione diamentami. Stanowią nawet lepszy dodatek codziennych stylizacji, gdzie noszenie bardzo drogiej biżuterii może być niepraktyczne. Jeśli chcemy, by nasze kolczyki były niepowtarzalne, możemy poszukać ich u producentów zajmujących się ręcznym wyrobem takich dodatków. W swojej klasyce i prostocie, a przy tym atrakcyjnej cenie, stanowią też dobry pomysł na prezent. Zbyt drogie upominki mogą wprawiać obdarowanych w niepotrzebne zakłopotanie. Możemy znaleźć takie kolczyki, które będą pasować do młodych dziewcząt i starszych dam. Ostatecznie w większości przypadków nie ma potrzeby przepłacania na drogie kolczyki inkrustowane drogimi diamentami.

Tańsza biżuteria sprawdza się nawet lepiej w noszeniu na co dzień. Nawet podczas wyjątkowych okazji może wyglądać równie dobrze. Jeśli zadbamy o jej prawidłowe użytkowanie, będzie stanowić piękną ozdobę na długie lata. Podstawowym zaleceniem jest ściąganie kolczyków do snu. Pod naszym ciężarem mogłyby zmienić kształt, a i dla nas byłyby niewygodne.