W jaki sposób wybielić zęby?

laserowe wybielanie zębów szczecin

Piękny uśmiech to niewątpliwie najładniejszy makijaż dla kobiety. Nic więc dziwnego, że tak wiele Pań na świecie chce mieć nieskazitelnie białe zęby i olśniewać ich blaskiem każdego. O tym, jak wiele uwagi poświęca się zębom, mówi ilość preparatów wybielających na sklepowych półkach i reklam zachęcających do skorzystania z nowoczesnego wybielania zębów. Warto więc zastanowić się, jaki jest przepis na zdrowe i piękne zęby?

Laserowe wybielanie w Szczecinie

trwałe laserowe wybielanie zębów w SzczecinieNajtrwalszym rozwiązaniem jest niewątpliwie trwałe laserowe wybielanie zębów w Szczecinie. W tym mieście można trafić na ofertę gabinetów kosmetycznych oferujących różne nakładki wybielające, które nie zawsze są skuteczne. Na szczęście wśród wielu ofert klinik stomatologicznych są także sprawdzone sposoby wybielania zębów laserem. W tym przypadku nie stosuje się tego samego czerwonego światła lasera tak jak podczas naświetlania za pomocą IPL, lecz czystego, zielonego światła. Ta nowoczesna technologia jest już znana wielu osobom na całym świecie, dlatego nic dziwnego, że staje się coraz częściej zauważalna także w Polsce. Czerwony żel wybielający działa dodatkowo na zęby, dlatego oprócz naświetlania można potraktować swoje uzębienie także niekwaśnym preparatem tlenku wodoru.

laserowe wybielanie zębów szczecinDzięki zastosowaniu lasera i żelu efekt utrzymuje się znacznie dłużej i jest widoczny od razu po wyjściu z gabinetu. Ci, którzy obawiają się, że zabieg zabierze sporą część ich dnia, miło zaskoczy fakt, że trwałe laserowe wybielanie zębów trwa najdłużej półtorej godziny. Niestety nie każdy może z dnia na dzień przystąpić do tego typu wybielania. Jeżeli zęby nie są odpowiednio wyczyszczone, czyli pozbawione kamienia nazębnego, trzeba najpierw zapisać się na wizytę u dentysty. Okazuje się, że przed przystąpieniem do laserowego wybielania niezbędna wizyta u stomatologa, który wykona skaling oraz piaskowanie jest na wagę złota. Oczywiście, mowa jest tu o doskonaleniu zdrowych zębów, wiec jeżeli pacjentowi dolega zapalenie dziąseł lub próchnica, konieczne jest wdrożenie leczenia, dopiero później można wykonać kolejny krop. Dopiero po wykonaniu wszystkich potrzebnych zabiegów można przystąpić do nałożenia ochronnego żelu na dziąsła i naświetlać zęby.

Dzięki wybielaniu zębów można uniknąć także plam i przebarwień, które dotychczas były widoczne na szkliwie. Długie utrzymywanie się pięknego efektu wybielonych zębów jest niewątpliwie największą zaletą stosowania lasera, jednak warto pamiętać o tym, że osoby poniżej osiemnastego roku życia lub ciężarne nie mogą sobie pozwolić na tego typu przyjemność. Co ciekawe, osoby niezdyscyplinowane także nie powinny wybielać zębów lakierem.